• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
hasiri goldan

حصیربافی جز کهن ترین و زنده ترین هنرهای سنتی است. از این رو دکوراسیون با سبد حصیر در خانه، اداره و محیط کافی شاپ و رستوران های سنتی می تواند به زیبا شدن فضا کمک کند. حصیر بافی جز صنایعی می باشد که امروزه به دلیل طبیعی بودن و دوستار محیط زیست بسیار طرفدار پیدا کرده. در ادامه بیشتر با دکوراسیون با حصیر را نشان می دهیم.

سبد حصیری از چی ساخته شده

معمولا مواد اولیه برای سبد حصیری گلدان و سایر از برگ در خت خرما، ساقه گندم، نی، ترکه و بامبو ساخته می شود. این هنر یک هنر زنده است که در طراحی و دکوراسیون داخلی کاربرد فراوانی دارد. گلدان حصیری شاید خیلی ساده باشد اما بافت خاص آن باعث جذابیت خانه می شود.

گلدان حصیری

گلدان حصیری در سبک و بافت های متنوعی ساخته می شوند. دکوراسیون با سبد حصیری باعث معطوف شدن نگاه ها به گلدان ها نیز می شود. سبک بافت گلدان حصیری به گونه ای است که کاملا استاندارد و دقیق بایستد. قسمت پایین سبد نیط ضد آب می باشد.

کلا سبد حصیری می تواند مانند یک پوشش  برای گلدان عمل کند و فضای زنده ای را در منزل و خانه شما تداعی کند. بنابراین از این محصول می‌توانید بنا به سلیقه و خلاقیت برای قرار دادن گلدان و زیباتر کردن محیط دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

گلدان حصیری

گلدان های حصیری در طرح و رنگ و ابعاد متنوع ساخته می شود. جهت اطلاع از قیمت گلدان حصیری بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مزیت گلدان حصیری

  • کلا گلدان‌های سفالی و حصیری، جز بهترین ظروف برای نگهداری انواع گل و گیاه آپارتمانی هستند. این گلدان ها به دلیل ماهیت طبیعی که دارند باعث توزیع بهتر آب در خاک می شوند. در نتیجه ریشه های گیاه هوای بیشتری در یافت می کنند. به همین دلیل گیاه شاداب تری را خواهید داشت.
  • علاوه بر زیبایی و جذابیت این گلدان حصیری، طبیعی و ارگانیک بودن آن ها در کنار گیاهان آپارتمانی زنده، باعث توجه ویژه به گلدان ها می شود.
  • ترکیب گلدان‌های سفال و حصیر، طراحی زیبایی دارند. درواقع سفالینه‌ای که درون این سبد حصیری قرار دارد، از جنس مرغوب و بادوام است. بنابراین به دلیل حصیرهایی که در اطرافش قرار گرفته، قدرت بیشتری در برابر ضربه خوردگی، لب پر شدن و… دارد.

نکات نگهداری از سبد حصیری

بهتر است سبد حصیری را در جای خشک نگهداری کنید و از شستشوی مداوم آن دوری کنید. البته به یاد داشته باشید می توانید سبدهای حصیری را با آب ولرم و شوینده های معمولی شست و شو کنید. اما باید بلافاصله خشک شوند تا از فرم اولیه نیافتند.

همچنین بهتر است این نکته را بدانید که برگ درخت خرما تا حد زیادی در برابر گرما مقاوم بوده اما قابل اشتعال است. بنابراین در برابر حرارت مستقیم، دچار سوختگی می گردد. پس بهتر است سبدها را در معرض مواد قابل اشتعال زا قرار ندهید.

گلدان حصیری
گلدان حصیری

کاربرد سبد حصیری

  1. می توان در گوشه اتاق خواب وسایل مختلف مثل لوازم آرایش، پتو، حوله و … قرار داد. بنابراین فضای محیط خانه گرم تر و البته مرتب تر خواهد شد.
  2. گلدان حصیری که به دلیل طبیعی بودن باعث جذابیت بیشتر گیاهان در آپارتمان می شود.
  3. مبلمان حصیری نیز باعث ایجاد یک فضای سنتی و گرم می شود. همچنین در کنار بقیه اجزا به خوبی می نشیند.
  4. همچنین فضای بالکن و تراس و حیاط با وجود تاپ حصیری یا میز و صندلی حصیری نیز فوق العاده زیبا و جذاب است.
  5. سینی ها و سفره های حصیری به خصوص در رستوران های سنتی یک ایده فوق العاده زیبا می باشد.
  6. همچنین می توانید برای هارمونی بیشتر داخل سبد حصیری کنار تخت خواب ساعت، شمع و یا یک گلدان قرار دهید تا هارمونی جذاب تری از حصیر را برای خودتان خلق کنید.
  7. حتی می توانید در حمام وسایل بهداشتی خود را داخل سبدهای حصیری قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما