• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طراحی سه بعدی فضای سبز

طراحی 3 بعدی فضای سبز

طراحی سه بعدی فضای سبز یکی از فناوری ها و متد های جدید دنیا برای ارائه و ترسیم اجسام مختلف محسوب می شود. طراحی سه بعدی یا Three-dimensional design در دنیای امروز، به معنای فرآیند استفاده از نرم افزار برای ایجاد و ترسیم یک نمایش ریاضی از یک شی یا شکل به صورت ۳ بعدی. شیء ایجاد شده را می توان یک مدل سه بعدی نامید.

معمولا مدل های ۳ بعدی با استفاده از طراحی کامپیوتری استفاده می شود. طراحی سه بعدی در صنایع مختلف کاربرد های مختلفی دارد. از مهم ترین کاربرد های آن می توان به کاربرد طراحی سه بعدی در طراحی فضای سبز، روف گاردن و … اشاره کرد که کمک شایانی به نمایش و به اشتراک گذاشتن ایده ی طراح می کند.

با استفاده از طراحی سه بعدی می توان جسم ساخته شده در ذهن طراح را به شما نمایش داد. طراحی سه بعدی به عنوان یک حرفه و صنعت در دنیا می تواند تصورات شما از یک طراحی را قبل از اجرا با کمترین هزينه به نمایش بگذارد.

طراحی 3بعدی فضای سبز توسط گروه نادی

 قبل از اجرای محوطه سازی تصاویر سه بعدی از پروژه در دست اجرا رونمایی می گردد تا مشتریان عزیز با نحو اجرا و کار آشنا شوند. لذا چنانچه تمایل به تغییر و اعمال نظر خود را دارند در همان ابتدا با دیدی باز نظرات خود را بیان نمایید و با تیپ خاطر کار را به گروه گل و گیاه نادی بسپارند.

تماس با ما