• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
roses

خوب است موقع گل رز دادن در لحضات شادی، غم، موقعیت های هیجان انگیز و  سفر، گل مواقع غافگیری و تولد و …. معنی رنگ گل رز را هم بدانیم. بنابراین شما می تونید در هر موقعیت با آگاهی از رنگ گل رز، احساس واقعی خودتون را بیان کنید. ادامه مطلب را دنبال کنید تا معانی گل ها را بدانید…

گل رز قرمز:

گل رز قرمز نماد عشق پاک است.گل رز قرمز را به نامزدتان هدیه دهید و یا برای مراسم خواستگاری انتخاب خیلی خوبی است و گلهای قرمز برای روابط مستحکم تر بهترین انتخاب است.
گل رز قرمز نماد سنتی برای عشق، وعاشقانه خواهد بود.بهترین  راه برای گفتن “من عاشق شما هستم”. گل رز قرمزاست نیز زیبایی و کمال را منعکس کرده است.گل رز قرمز عمیقا می تواند زیبایی ناخودآگاه را نشان دهد.

گل رز صورتی:

گل رز صورتی دارای طیف رنگی گسترده ای از انجمن های نمادین است. به طور کلی، گل رز صورتی نماد تحسین، ملایمت، عزت، ظرافت، بی گناهی، و شادی است ، سایه های مختلف صورتی می تواند معانی مختلفی را انتقال دهد.

گل رز صورتی کم رنگ، نشان دهنده لطافت و شیرینی میباشد،گل رز صورتی پررنگ تر،معنی قدردانی می دهد.گل رز صورتی برای دختران یا خانم های جوان بسیار مناسب است،به خصوص برای تبریک گل رز صورتی روشن برای شروع یک عاشقانه مناسب برای خانم ها میباشد. شما همچنین می توانید گلهای صورتی را به عنوان تشویق برای دوستانتان ارسال کنید.

گل رز زرد:

روشن شدن،شاد بودن و لذت بردن از آنچه در ذهن یک گل رز زرد به ذهن می آیند. گل رز زرد باعث ایجاد احساسات گرم و شادی می شود.

دادن رنگ گل رز زرد میتونید کسی را  شاد کنید و دوست داشتن را به اشتراک بزارید.

گل رز نارنجی:

گل رز نارنجی انرژی را تحریک می کند و می تواند شور و شوق، میل و هیجان را نشان دهد. دادن گل رز نارنجی می تواند عاشقانه ی پرشور شما را نمادین کند و هیجان شما را نسبت به فرده دیگری نشان دهد.

گل رز بنفش :

گل رز بنفش کمرنگ عشق در نگاه اول یا فقط یک راه جادویی برای گفتن “من عاشق تو هستم” گل رز بنفش می تواند یک یادآوری روزانه از عشق و اشتیاق شما به رشد روابط خود را نشان میدهد.

گل رز هلویی:

آیا شما برای کسی سپاسگزار هستید یا فقط می خواهید قدردانی خود را نشان دهید؟شما میتوانید گل رز هلو را در نظر بگیرید. یک دسته گل رز هلویی نشان دهنده قدردانی عمیق شما و یا یک روش عالی برای گفتن تشکر از شماست.

گل رز کرمی :

گل رز کرم نشان دهنده جذابیت و تفکر زیباست.شما می توانید گل رز کرم را با گل رز “صورتی” استفاده کنید. بنابراین از این طریق خیلی زیرکانه دو پیام را در یک گروه فرستادید.

گل رز کاهویی:

گل رز هلندی سبز رنگ زندگی،رشد فراوان و تجدید سازگار با زندگی و انرژی است.گل سبز نشان دهنده جوان سازی روحیه است و به همین دلیل پیام شادی به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما