• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سوالات رایج در مورد گل و گیاه آپارتمانی

به طور معمول جهت آبیاری تمامی گیاهان آپارتمانی در ابتدا لازم است نوع گیاه خود را بشناسید. اینکه گیاه شما سایه دوست است یا آفتاب دوست. اما به طور معمول قبل از آبیاری یک بند انگشت خود را در خاک فرو ببرید. اگر احساس رطوبت نکردید آنگاه اقدام به آبیاری متناسب با نیاز گیاه بکنید.

اصولا گیاهان در فصول سرد به آبیاری کمی نیاز دارند.

مهمترین عامل ریزش برگ های پایینی گیاه:

  1. نور بسیار کم
  2. درجه حرارت بالا
  3. خشکی دیدن پیوسته گیاه
  • علت زرد شدن برگ بالایی گیاهان می تواند مربوط به آبیاری زیاد و سنگین است.
  • یا اخیرا هنگام تعویض خاک گیاه از خاک با کلسیم بالا استفاده کرده اید.

بیشتر عامل های فیزیکی همچون: مالش به دست یا در معرض رفت و آمد قرار دادن برگ گیاهان. همچنین عامل هایی همچون آفات گیاهی مثل حلزون ها و لارو پروانه‌ها و سوسک ها و … می توانند از عوامل این عارضه باشند.

ثبت سفارش و پیگیری

در حال حاضر ثبت سفارشات تکی فقط داخل تهران امکان پذیر است. عمدتا سفارشات عمده از شهرستان ها پذیرفته می شود. جهت ثبت سفارشات عمده و هماهنگی می تولنید با شماره 09121751724 تماس حاصل نمایید.

مشتری عزیز پس از ثبت سفارش، گیاه آپارتمانی شما آماده ارسال می شود. نهایتا یک روز پس از ثبت سفارش گیاه شما به دستتان خواهد رسید و نیازی به پیگیری ندارید.

اما چنانچه تمایل به یکسری تغییرات یا تعویض گلدان و عکس از گل مورد نظر خود دارید می توانید با شماره 26400164 تماس حاصل نمایید.

تمامی گل ها و گیاهان نادی تازه و پرطراوت و سالم هستند. گلخانه نادی خود تولید کننده انواع گل و گیاهان آپارتمانی است. از این رو تمامی گیاهان به طور مستقیم از گلخانه به نمایشگاه دایمی گل و گیاه نادی انتقال و اماده فروش هستند.

سوالات رایج طراحی فضای سبز

بله؛ اجرای روف گاردن (Roof Garden) بر روی تمام سقف ها امکان پذیر است. اما در ساختمان های جدید قابلیت تحمل وزن زیاد است. البته در ساختمان های قدیمی نیز می توان قابلیت تحمل وزن را با ایجاد تمهیداتی اضافه کرد.

بله؛ می توان با رعایت شیوه های مهندسی و اصولی بر روی سقف های شیب دار نیز روف گاردن را اجرا کرد. بخش مهندسی باید مواردی همچون سیستم زهکشی و سیستم‌ ثابت نگهدارنده بستر رویش و گیاهان توجه کنند.

اقدامات طراحی فضای سبز نادی شامل:

  • بازدید از محل پروژه
  • طراحی سه بعدی فضای سبز
  • اجرای محوطه سازی پس از تایید مشتری و کارشناس فنی
  • بازدید از پروژه پس از اتمام کار

قبل از اجرای محوطه سازی در بخش طراحی سه بعدی تقریبا حجم کاری و المانهای مورد استفاده مشخص می شود. پس از آن به صورت پیش فاکتور تقریبا تمام هزینه ها اعم از سیستم های زهکشی، گیاهان باغچه ای، بسترسازی، المان های مورد استفاده و … در پیش فاکتور آورده می شود. بنابراین مشتری قبل از اجرا از تمام هزینه ها اطلاع پیدا می کند.

تماس با ما