• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
2 (13)

گل ارکیده نماد چیست؟

ارکیده ها تاریخ غنی دارند و دارای معانی و نماد های مختلفی هستند. در یونان باستان کلمه “Orkhis” به معنای قدرت باروری مردان است. این منجر به این باور شده بود که گل های ارکیده دارای خواص تقویت کننده قوای جنسی هستند. بدین شکل که اگر مرد قسمتهای گوشتی گل ارکیده را بخورد دارای فرزند پسر خواهد شد و اگر زن قسمت های لطیف گل ارکیده را بخورد احتمال دختر دار شدنش بیشتر خواهد شد. جدای از همه اینها رنگ های گل ارکیده هر کدام دارای نماد و معانی متفاوتی هستند. گل ارکیده با داشتن گلبرگ هایی به رنگ های سفید، آبی، بنفش، قرمز، صورتی، زرد، نارنجی، سبز و سیاه نماد های زیادی را احاطه کرده است. جهت اطلاع از قیمت و خرید گل ارکیده می توانید از فروشگاه نادی گاردن دیدن کنید.

نماد گل ارکیده سفید

گل ارکیده سفید نماد پاکی، زیبایی، ظرافت، خلوص و بی گناه بودن است. ارکیده سفید بهترین هدیه برای تولد نوزاد و عروس است زیرا سفیدی ارکیده نشانگر همین پیام است.

نماد گل ارکیده سفیدنماد گل ارکیده آبی

گل ارکیده آبی نماد معنویت، زلالی آب و منحصر بودن است. حتی با دیدن ارکیده آبی معنویت و زلالی این گل را احساس می کنید. این گل بهترین هدیه برای مادران و افرادی که روحی پاک و زیبا دارند است.

نماد گل ارکیده آبینماد گل ارکیده بنفش

گل ارکیده بنفش نماد احترام و محترم شمردن است. اگر میخواهید میزان احترامتان به شخصی را نشان دهید گل ارکیده بنفش یا یاسی بهترین انتخاب است.

نماد گل ارکیده بنفشنماد گل ارکیده قرمز

گل ارکیده قرمز نماد عشق، قدرت و شجاعت است. اگر کسی را دوست دارید و می خواهید عشق هود را به او نشان دهید حتما به او گل ارکیده قرمز هدیه دهید. همچنین این رنگ گل ارکیده برای کسانی که کارشجاعانه ای انجام دادند نیز مناسب است.

نماد گل ارکیده سفیدنماد گل ارکیده صورتی

گل ارکیده صورتی نماد لطافت، شکوفایی، معصومیت و زنانگی است. این گل بهترین هدیه برای نوزادان تازه متولد شده است پس بهترین هدیه برای نوزادان تازه متولد شده است. در گل ارکیده صورتی زیبایی و لطافت خاصی وجود دارد که نماد معصومیت را در آن پررنگ تر می کند.

نماد گل ارکیده صورتینماد گل ارکیده زرد

ارکیده زرد نماد شادی و نشاط و دوستی است. همچنین به آن تکه ای از خورشید نیز گفته می شود. برای کسانی که فصل جدیدی از زندگیشان را آغاز کرده اند گل ارکیده زرد بهترین هدیه است.

نماد گل ارکیده زردنماد گل ارکیده نارنجی

ارکیده نارنجی نماد شوق، جسارت و خلاقیت است. این گل برای کسانی که در یک چالش مهم زندگیشان پیروز شوند و بر آن فایق آیند یک هدیه ارزشمند است.

نماد گل ارکیده نارنجی

نماد گل ارکیده سبز

ارکیده سبز نماد خوش شانسی، سلامتی و طول عمر هست. همچنین در فرهنگ ژاپن گل ارکیده سبز را به کسی که برای او خوشبختی و موفقیت بخواهند هدیه می دهند.

نماد گل ارکیده سبزنماد گل ارکیده مشکی

گل ارکیده سیاه نماد بدشانسی و مرگ است. بهتر است فقط در زمان تسلیت از این گل استفاده شود.

نماد گل ارکیده مشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما