• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
landescape design in villa

طراحی فضای سبز فرمانیه و سایر نقاط به روش های مختلف و زیبایی انجام می شود. باید توجه نمود در هر محیطی با توجه به اشکال و فضای محیط پروژه و شرایط آب و هوایی هر منطقه محوطه سازی به شکل مدرن و اروپایی طراحی می شود.

طراحی فضای سبز در اقدسیه
طراحی فضای سبز ویلا در شمال

طراحی فضای سبز ویلا در جردن

کارشناسان طراح محوطه سبز باید با تکیه در علم و هنر معماری و باغبانی و همچنین با شناخت تولید گونه های گیاهی باشد. انتخاب المان های مناسب طرح های اصولی و در عین حال زیباتر و ماندگاری را نیز جای بگذارند. طراحی بر اساس 3 عامل زیر تعیین می گردد که بر قیمت نیز تاثیرگذار است:

  • نورگیر بودن محوطه
  • شمالی و جنوبی بودن
  • عادت های انسانی

طراحی نقشه فضای سبز

با در اختیار داشتن مساحت پروژه و وضعیت جغرافیایی و سایر مسائل می توان اقدام به محوطه سازی نمود. در این مرحله  می توان نحوه گل آرایی گل و گیاهانی که در نظر دارید و نیز المان های دیگر چون استخر، حوضچه، فواره، آبنما، نیمکت، بلوک های چوبی، آلاچیق و غیره را تعیین کنید.

در طراحی فضای سبز فرمانیه سیستم آبیاری نیز تعیین می شود. به این ترتیب تعیین می شود کدام قسمت ها نیاز به آبیاری قطره ای دارند. مشخص است که در قسمت هایی که چمن به کار رفته باید آبیاری به صورت فواره ای صورت بگیرد. اما در بخشی که درخت و گیاهان دیگر کاشته می شوند، معمولا نیازمند بیاری به صورت قطره ای است.آ

طراحی فضای سبز ویلا در شمال
water-view
water-view

عوامل موثر بر هزینه طراحی فضای سبز در فرمانیه

عوامل تاثیرگذار در طراحی فضای سبز در فرمانیه و سایر مناطق تهران و ویلاها متنوع است و بستگی زیادی به سلیقه مشتری دارد. علاقه مندی به آلاچیق، دیوار سبز در فرمانیه، آبنما، باربیکیو و المان های مکمل بر قیمت طراحی فضای سبز تاثیرگذار هستند.

نکته دیگر انتخاب گیاهان و درختان بومی و سازگار با شرایط فصلی منطقه فرمانیه است. بنابراین، شرکت طراحی فضای سبز زمانی می تواند بهترین قیمت با بالاترین کیفیت را به مشتری ارایه دهد که خود تولیدکننده گل و گیاه و المان های محوطه سازی باشد.

از این رو گروه نادی علاوه بر محوطه سازی، خود تولید کننده و عرضه کننده انواع گل و گیاه آپارتمانی و باغچه ای است. بنابراین تمامی گیاهان در کمترین قیمت و در بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

بام سبز یا روف گاردن در فرمانیه

تا پیش از این تنها مکان برای طراحی فضای سبز محیط حیاط و باغچه یا بالکن ها و …بود. اما در متدهای مدرن ساختمان سازی طراحی به صورتی است که امکان محوطه سازی در بام این ساختمان ها نیز امکان پذیر است. بنابراین با ایجاد روف گاردن مکانی چشم نواز و زیبا؛ این امکان است تا محیط خود را به سمت طبیعت سوق دهیم.

نگهداری از فضای سبز

 نگهداری فضای سبز فرمانیه و سایر نقاط پس از اجرای آن بسیار پراهمیت است. باید به هر بخش از گیاهان توجه کرد. چرا که ممکن است به دلیل زاویه تابش خورشید در هر قسمت گیاهانی با نیازهای نوری و آبی متفاوتی کاشته شده باشند. پس حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما