• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
LANDSCAPE DESIGN IN NIYAVARAN

پروژه های طراحی فضای سبز در نیاوران و سایر نقاط تهران ملزم به رعایت اصول و نکات فنی است. اگر چه طراحی فضای سبز ویلا و ساختمان ها یک الگوی ثابتی دارند. اما برای رسیدن به یک نتیجه متفاوت، زیبا و منحصر به فرد باید همواره از ایده های نوین بهره برد. با ما همراه باشید تا با این نکات و نمونه کارها آشنا شوید.

زیباسازی محوطه با آبنما

یکی از الملن های موثر و زیبا در طراحی فضای سبز در نیاوران ، وجود آبنما یا حوض است. حرکت زیبای آب که فرومی ریزد یا قطره قطره می چکد می تواند باعث جنبش و هیجان محوطه شود. همچنین فواره ها و آبنماها در فصل گرم سال می توانند باعث خنکی هوای محیط شود.

water-view
water-view
water-view

هزینه طراحی فضای سبز

هزینه طراحی فضای سبز در نیاوران، بستگی به ابعاد پروژه و همچنین تجهیزات مصرفی و متریالی که در ساخت محوطه سازی به کار می رود. بنابراین هر چه ابعاد فضای سایت و تجهیزاتی که در محوطه به کار می رود بزرگتر و کیفیت بالاتری باشد در نتیجه هزینه طراحی و اجرا نیز افزایش می یابد.

البته گروه طراحی فضای سبز نادی همواره سعی می کند با ارایه یک طرح بهینه از هزینه های مازاد کم کند. همچنین مجموعه نادی خود تولیذکننده و عرضه کننده مستقیم انواع گل و گیاه آپارتمانی و باغی است که مهمترین اجزای فضای سبز است. از این رو در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی می شود.

مجموعه نادی همواره سعی می کند با کمترین هزینه، طرحی با کیفیت و متناسب با بودجه کارفرما ارائه دهند.

گلخانه نادی

greenhouse

نمونه طراحی فضای سبز در نیاوران

landscape
طراحی فضای سبز
water-view

محوطه سازی مناسب کجاست؟

محوطه سازی و فضای سبز محدود به یک مکان خاص نمی شود. هر فضایی که در چشم انداز و عبور و مرور است می تواند یک مکان ایده آل برای فضای سبز باشد. حال می خواهد بالکن باشد یا پشت بام یا حیاط و یا دیوار و …..

چرا طراحی فضای سبز و محوطه سازی نیاز است؟

ایران به خصوص تهران جز مکانهایی است که دارای 4 فصل است. در نتیجه متفاوت بودن شرایط آب و هوا و دما باعث مصرف انرژی جهت سرمایش و گرمایش می شود. لذا استفاده از گیاهان و درختان میزان مصرف انرژی را به شدت کاهش می دهند.

امروزه یکی از پردردسرترین معضلات تهران آلودگی هوا و وارونگی آن به خصوص در فصل سرماست. این مساله را می توان از مهمترین دلیل برای ایجاد باغچه یا فضای سبز عنوان کرد.

landscape
نمایشگاه دایمی گل و گیاه
landscape

شاید این مطلب را بپسندید:

نظر(2)

  1. آرمان

    کاراتون عالیه من که بسیار راضی بودم.

    1. مدیر سایت

      ممنون از شما دوست محترم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما