• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
7 (20)

گل یشم نماد چیست؟

گل یشم ( jade plant) یا کراسولا نقره ای (Crassula ovata) یک گونه محبوب از گیاهان ساکولنت است که معمولاً به عنوان “گیاه شانس”، “گیاه دوستی” و “گیاه پول و ثروت” شناخته می شود. این گیاه دارای برگ های سبز، براق و ضخیم است. که آب را در خود ذخیره می کند. گل یشم که بومی آفریقای جنوبی است، به راحتی رشد می کند و نگهداری از آن آسان است. همچنین این گیاه می تواند یک هدیه خاص برای کسانی که دوسشان داریم باشد. زیرا می تواند با خود شانس و پول همراه داشته باشد. در واقع، انواع گل یشم حامل نمادهای معنوی عمیقی هستند. گل یشم در فنگ شویی به عنوان راهی برای جذب شانس و پول استفاده می شود.

گل یشم نماد چیست؟

گل یشم نماد: دوستی، نوسازی، ثروت، شانس، ماندگاری، رشد و موفقیت است.

گل یشم و ثروتدوستی

گل یشم که به عنوان “گیاه دوستی” نیز شناخته می شود، معمولا به دوستان به عنوان هدیه داده می شود. این امر به ویژه در مورد فنگ شویی و قرار دادن گیاه در خانه صدق می کند. زیرا بسیاری بر این باورند که این گیاه برای محیط خود شانس به ارمغان می آورد. علاوه بر این، هدیه دادن گیاه یشم به یکی از عزیزان به معنای تعهد و قدردانی شما از دوستی شما با آنهاست.

خواص گل یشم در خانه را اینجا بخوایند.

نو سازی

در فنگ شویی، رنگ سبز اغلب با ایده تجدید و نوسازی گره خورده است. گیاه یشم با برگ های سبز و توانایی تکثیر خود، گل یشم نمادی از نوسازی در نظر گرفته می شود. گیاهان یشم اغلب برگ های خود را می ریزند (که بخشی طبیعی از رشد آنها است). این کار نشان دهنده مستقیم نو سازی است. این گیاه نشان ‌دهنده توانایی ما برای شروع تازه است رها کردن چیزی که دیگر به ما کمک نمی‌ کند تا بتوانیم الگوهای سالم‌ تری را رشد دهیم.
خواص گل یشم در خانه

گل یشم ثروترفاه

گفته می شود که گیاهان یشم آهنربایی برای فراوانی ثروت هستند. در واقع، بسیاری از مردم بر این باورند که داشتن یک گیاه یشم در دفتر کار به شما کمک می کند پول بیشتری جذب کنید. برخی حتی اسناد مالی مهمی را در زیر گیاهان یشم خود قرار می دهند، زیرا ادعا می کنند که این امر به افزایش مال آنها کمک می کند.
از آنجا که این گیاهان آب را در برگ های خود ذخیره می کنند، گفته می شود که این گیاه نشان دهنده ثروت ذخیره شده است. علاوه بر این، دو شاخه اغلب از یک ساقه رشد می کنند (به ویژه هنگامی که هرس می شوند)، که نمادی از افزایش پول است. به همین دلیل است که نام دیگر گیاه یشم “گیاه پول یا ثروت” است.

شانس

از گل یشم در فنگ شویی برای جذب شانس و ثروت استفاده می شود. گیاهان یشم که اغلب «گیاه خوش شانسی» نامیده می ‌شوند، وقتی در اطراف خانه قرار می ‌گیرند به عنوان یک فال خوب عمل می‌ کنند. در واقع، بسیاری از مردم حتی گیاهان یشم را به عنوان هدیه برای خانه خود تهیه می کنند تا انرژی مثبت را در خانه جدید پرورش دهند.

گل یشم و شانسماندگاری

گل یشم نوعی گیاه همیشه سبز است که هم نشان دهنده ماندگاری و هم پایداری است. با توجه به پیوند آن با ثروت و فراوانی مالی، این گیاه همچنین نماد امنیت است. به خصوص وقتی صحبت از پول و موفقیت شغلی می شود.

رشد

اگرچه ممکن است گیاهان یشم در ابتدا کوچک باشند. اما در واقع می توانند در محیط زندگی خود تا چند متر رشد کنند. با این حال، این رشد در طول زمان به کندی رخ می دهد (حدود 5 سانتی متر در سال). این رشد به ما یادآوری می کند که مهم نیست چقدر آهسته در زندگی در حال پیشرفت هستیم. مهم این است که در مسیر درست قدم برداریم. رشد از هر نوع شایسته قابل تجلیل است.

گل یشم سبزموفقیت

موفقیت اغلب با افزایش رفاه مالی همراه است، که دقیقاً همان چیزی است که گیاه یشم مظهر آن است. با این حال، موفقیت می تواند بسیار بیشتر از پیشرفت شغلی و پول باشد. موفقیت ممکن است به سادگی یافتن آرامش و شادی در زندگی و روابط شخصی شما باشد. گیاه یشم به ما یادآوری می‌ کند که موفقیت می‌ تواند ساده باشد این نحوه تعریف ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما