• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
خدمات باغبانی در تهران

خدمات باغبانی از جمله فعالیت هایی است که نیاز به تخصص و مهارت دارد. انجام امور مختلفی مانند هرس درختان، سمپاشی و چمن کاری از جمله مهم ترین خدمات باغبانی بوده که در ادامه به توضیحات بیش تری در این خصوص خواهیم پرداخت.

خدمات باغبانی از جمله فعالیت هایی است که نیاز به تخصص و مهارت دارد. انجام امور مختلفی مانند هرس درختان، سمپاشی و چمن کاری از جمله مهم ترین خدمات باغبانی بوده که در ادامه به توضیحات بیش تری در این خصوص خواهیم پرداخت.

انواع خدمات باغبانی

خدمات باغبانی شامل موارد ذیل می شود:

  • نگهداری درختان
  • تعمیر و نصب آبپاش
  • نگهداری از گیاهان آپارتمانی
  • محوطه سازی

نگهداری درختان

نگهداری صحیح از درختان در رشد و سلامت آن ها تاثیر بسیاری دارد. به همین دلیل یکی از مهم ترین خدمات باغبانی، نگهداری از درختان می باشد.

نگهداری از درختان شامل چیدن شاخ و برگ های اضافی، هرس درختان، کوددهی، شناخت آفات، سمپاشی، قلمه و پیوند زدن و شکل دهی به درختان می باشد.

خدمات باغبانی

تعمیر و نصب آبپاش

نصب آبپاش برای آبیاری درختان و گیاهان از دیگر خدمات باغبانی بوده که اهمیت بالایی دارد. نصب آبپاش های متعدد و اتوماتیک در باغ و باغچه های بزرگ، راه اندازی آبیاری قطره ای، تعمیر و سرویس آبپاش ها در صورت نیاز از جمله فعالیت های مربوط به خدمات باغبانی می باشد.

خدمات باغبانی در تهران

نگهداری از گیاهان آپارتمانی

با توجه به سبک زندگی امروز و افزایش خانه های آپارتمانی افراد ناچار به نگه داری از گیاهان آپارتمانی و فضای سبز در ساختمان ها می باشند. ایجاد فضای سبز در آپارتمان باید توسط شخصی متخصص و فردی که شناخت کافی از خاک، میزان نور و آبیاری گیاهان آپارتمانی دارد انجام شود. خدمات مربوط به نگهداری از گیاهان آپارتمانی شامل کاشت انواع گل و گیاهان آپارتمانی، کوددهی، هرس و کندن علف های هرز، سمپاشی، دفع انواع آفات و قلمه زدن می باشد.

محوطه سازی

خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز علاوه بر نیاز به داشتن تخصص باغبانی به ساخت و ساز نیز نیاز دارد. می توان در مجتمع های بزرگ و واحدهای وسیع با محوطه سازی و ایجاد فضای سبز محیطی چشم نواز ساخت. از جمله خدمات باغبانی و فضای سبز عبارت است از: کاشت انواع نهال و درختچه، ایجاد دیوار سبز، ساخت باغ شیشه ای، ایجاد روف گاردن و حصارکشی.

مزایای خدمات باغبانی

از جمله اصلی ترین مزایای خدمات باغبانی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. صرفه جویی در زمان و انرژی
  2. ایجاد فضایی زیبا و چشم نواز
  3. از بین بردن آفات و علف های هرز
  4. افزایش تولید محصولات خوراکی با کیفیت تر
  5. افزایش رشد گیاهان با شیوه ی نگهداری اصولی

افزایش زیبایی محیط و ایجاد حس شادابی در افراد

خدمات باغبانی شهرداری

خدمات باغبانی شهرداری نیز شامل کاشت انواع گل و گیاه، کاشت نهال و درخت، آبیاری و کود دهی و به طور کلی ایجاد فضای سبز در بخش های مختلف شهر می باشد.

خدمات باغبانی در تهران

انجام خدمات باغبانی در بخش های مختلف شهر تهران و در مناطق ذیل انجام می گیرد. علاوه بر شهر تهران خدمات باغبانی در کرج نیز انجام می شود.

خدمات باغبانی در شمال تهران

انجام خدمات باغبانی در شمال تهران شامل محله های آجودانیه، الهیه، شهرک غرب، تجریش، گاندی، قیطریه، پاسداران، سعادت آباد، اختیاریه، زعفرانیه، ظفر، اقدسیه، نیاوران، دزاشیب، فرشته، اندرزگو، میرداماد، ولنجک، الهیه، کامرانیه، قیطریه، دارآباد، ازگل، فرمانیه و… می باشد.

خدمات باغبانی در شرق تهران

خدمات باغبانی در شرق تهران شامل خیابان های سید خندان، تهران پارس، پیروزی، رسالت، فرجام، امامت، حکیمیه، لواسانات، نیروهوایی و… می باشد.

خدمات باغبانی در غرب تهران

خدمات باغبانی در غرب تهران نیز شامل خیابان های امام خمینی، قزوین، بهارستان، نازی آباد، یاخچی آباد، شهرک ولیعصر، آزادی، حافظ و جمهوری می باشد.

قیمت خدمات باغبانی

قیمت خدمات باغبانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. و توسط فاکتورهایی نظیر نوع خدمت، ابعاد باغ و فضای سبز، مدت زمان خدمت و… تعیین خواهد شد. به همین جهت نمی توان قیمت دقیقی برای آن اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما