• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
آبرسان قطره ای

یکی از مشکلاتی که هنگام رفتن به سفر ممکن است برای شما پیش بیاید و شما را کمی نگران کند آبیاری گیاهان است. خیلی مواقع پیش آمده به دلیل مسافرت طولانی مدت گیاهان شما دچار تنش خشکی شده و دچار آسیب های جبران ناپذیری گردیده اند. در این بخش ما با معرفی آبرسان قطره ای یک راه حل ساده این قبیل مشکلات را برای شما حل می کنیم. تا از این به بعد با خیالی آسوده و راحت سفر خوشی را داشته باشید.

معرفی آبرسان قطره ای

همانطور که در تصویر میبینید آبرسان قطره ای با وجود طراحی بسیار ساده ای که دارد بسیار کارآمد و کاربردی است. همچنین از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد. می توانید از این آبرسان زمانی که در منزل نیستید به منظور آبیاری گیاهان آپارتمانی، آویزها، گلدانهای گوچک یا بزرگ و … استفاده کنید.

جهت خرید آبرسان قطره ای و اطلاع از قیمت آبرسان قطره ای کلیلک کنید

نحوه استفاده

به منظور استفاده از وسیله آبیاری قطره ای ابتدا یک سوراخی به اندازه لوله خودکار در خاک گلدان ایجاد نمایید. این عمل باعث می شود گرفتگی برای آبرسان ایجاد نگردد. سپس آبرسان قطره ای را که از قبل پر از ّ آب کردید؛ را به صورت شیب دار داخل گلدان گل قرار دهید. (آبرسان را به واسطه شیرآب با فشار کم از طریق محفظه آبرسان پر نمایید).

بنابراین با خشک شدن خاک موجود در گلدان به همان نسبت که اکسیژن در داخل محصول آزاد می شود به همان نسبت هم آب به صورت قطره ای به خاک اضافه می گردد. آبرسان نیلبرگ را طی مدت 7 الی 10 روز نیاز آبی گیاه شما را برطرف می نماید. (البته با توجه به نوع گیاه ا ین نیاز متفاوت خواهد بود).

یکی دیگر از کاربردهای بسیار کارآمد آبرسان قطره ای کوددهی تدریجی به گیاه می باشد. کودهای مایع هنگامی که به گلدان اضافه می گردد به سرعت از گلدان خارج می شود و گیاه فرصت نمی کند از آن استفاده نماید. لذا با وجود آبرسان این امکان به وجود می آید که گیاه فرصت کافی داشته باشد تا از کود استفاده بهینه را نماید.

مزیت آبیاری قطره ای به سفالی

در آبرسان های سفالی ممکن است به دلیل نفوذ املاح در منافذ پس از مدتی کارایی خود را از دست بدهد اما چنین مشکلی برای آبرسان قطره ای به وجود نخواهد آمد و به دلیل طراحی خلاقانه فضای کمی را آشغال می نماید و رنگ های فانتزی و شادی و همچنین قیمت مناسبی دارند و هیچگونه خطری نداشته و نیازمند شارژ و باطری و … نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما