• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
گل و گیاه نادی

پروژه های طراحی فضای سبز در قلهک و تمامی نقاط تهران مستلزم رعایت اصول و نکات فنی است. درست است که طراحی فضای سبز ویلا و ساختمان ها یک الگوی ثابتی دارند. اما برای رسیدن به یک نتیجه متفاوت، زیبا و منحصر به فرد باید همواره از ایده های نوین بهره برد. با ما همراه باشید تا با این نکات و نمونه کارها آشنا شوید.

طراحی فضای سبز و محوطه سازی

از جمله مهمترین عوامل جهت احداث و اجرای یک فضای سبز مدرن و زیبا طراحی آن است. طراحی و اجرای فضای سبز به نوعی تلفیق علم، هنر و باغبانی است.

برای داشتن طراحی فضای سبز، باغ آرایی و محوطه سازی به زیباترین شکل ممکن باید آن را به کارشناسان متخصص و با تجربه واگذار کرد. زیرا کارشناسان  با داشتن علم و هنر معماری، باغبانی و همچنین شناخت گونه های گیاهی  طرح های اصولی و در عین حال زیباتری را برای شما خلق می کنند.

گروه مهندسی طراحی فضای سبز نادی از جمله مجموعه های فعال در زمینه طراحی فضای سبز در قلهک و سایر نقاط تهران است. از آنجا که گروه نادی خود تولیدکننده و عرضه کننده انواع گل و گیاه آپارتمانی، باغی، درختچه ها و بونسای ارزان است موجب شده هزینه طراحی فضای سبز را برای شما کاهش دهد.

گروه نادی تمامی مراحل طراحی فضای سبز و محوطه سازی را از طراحی تا اجرا با به کارگیری روش ها و طرح های روز و مدرن انجام می دهد.

landscape
arbour
landscape
طراحی فضای سبز
landscape
landscape

نکاتی اجرایی در طراحی فضای سبز

طراحی فضای سبز اصولی نباید هیچ گونه پرتی داشته باشد. بنابراین باید از تمام فضاهای موجود استفاده کرد. در طراحی فضای سبز غیرحرفه ای به دلیل نقصی در محیط ممکن است بخشی در نظرگرفته نشود. این مساله خود نقصی در طراحی فضای سبز است. در واقع یکی از دلایل طراحی فضای سبز، پوشش این نقص ها می باشد.

باید به هارمونی بودن و تناسب ابعاد فضای سبز دقت شود. به عنوان مثال ایجاد یک استخر بزرگ در یک محیط کوچک با اجرای فضای سبز جور در نمی آید. پس تناسب ابعاد المان های مختلف مهم است.

 کاشت گل همچون گیاهان سبز و درختان بسیار مهم است. ما همواره سعی می کنیم در پروژه های طراحی فضای سبز در قلهک و پروژه های دیگر ترکیب متناسب از این سه را استفاده کنیم. اگرچه عمر گل کوتاه است اما ترکیب رنگی زیبای گل ها محیط زیباتر و دلچسب تری را خلق می کنند.

سیستم آبیاری یک نکته بسیار پراهمیت در اجرای طراحی فضای سبز است. حتما سعی شود سیستم آبیاری حرفه ای و متناسب با فضای سبز شما باشد. در غیر اینصورت هدر رفت آب، نابودی گل و گیاه را خواهید داشت که بسیار پرهزینه تر خواهد بود.

طراحی نقشه فضای سبز در قلهک

با در اختیار داشتن مساحت پروژه و وضعیت جغرافیایی منطقه قلهک و سایر مسائل می توان اقدام به محوطه سازی نمود. در این مرحله  می توان نحوه گل آرایی گل و گیاهانی که در نظر دارید و نیز المان های دیگر چون استخر، حوضچه، فواره، آبنما، نیمکت، بلوک های چوبی، آلاچیق و غیره را تعیین کنید.

در نقشه طراحی فضای سبز در الهیه ، سیستم آبیاری نیز تعیین می شود. به این ترتیب تعیین می شود کدام قسمت ها نیاز به آبیاری قطره ای دارند. مشخص است که در قسمت هایی که چمن به کار رفته باید آبیاری به صورت فواره ای صورت بگیرد. اما در بخشی که درخت و گیاهان دیگر کاشته می شوند، معمولا نیازمند آبیاری قطره ای است.

نگهداری از فضای سبز

حتما باید به تصیه کارشناسان طراحی فضای سبز توجه کنید. چرا که نگهداری فضای سبز پس از اجرای آن بسیار پراهمیت است. باید به هر بخش از گیاهان توجه کرد. چرا که ممکن است به دلیل زاویه تابش خورشید در هر قسمت گیاهانی با نیازهای نوری و آبی متفاوتی کاشته شده باشند. پس حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما