• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
landscape design in aqdasiyeh

همیشه خانه های بزرگ و کوچک و همچنین ویلاها نوع طراحی فضای سبز و محوطه سازی چشم آدمی را خیره می کند. از این رو طراحی فضای سبز در اقدسیه و سایر مناطق تهران از نظر چشم نوازی در الویت قرار دارد. استفاده از روف گاردن در اقدسیه و همچنین دیوار سبز، استخر، کفپوش می تواند طراحی محوطه را دلچسب تر کند.

طراحی محوطه  ویلا و حیاط اقدسیه

کارشناسان طراح محوطه سبز باید با تکیه در علم و هنر معماری و باغبانی و همچنین با شناخت تولید گونه های گیاهی باشد. همچنین انتخاب المان های مناسب طرح های اصولی و در عین حال زیباتر و ماندگاری را به جای بگذارند. طراحی بر اساس 3 عامل زیر تعیین می گردد که بر قیمت نیز تاثیرگذار است:

  • نورگیر بودن محوطه
  • شمالی و جنوبی بودن
  • عادت های انسانی

نمونه طراحی فضای سبز در اقدسیه

water-view
landscape
landscape
landscape

عوامل موثر بر هزینه طراحی فضای سبز

عوامل تاثیرگذار در طراحی فضای سبز در اقدسیه و سایر مناطق تهران و ویلاها متنوع است و بستگی زیادی به سلیقه مشتری دارد. علاقه مندی به آلاچیق، دیوار سبز در اقدسیه، آبنما، باربیکیو و المان های مکمل بر قیمت محوطه سازی تاثیرگذار هستند.

نکته دیگر انتخاب گیاهان و درختان بومی و سازگار با شرایط فصلی آن منطقه است. بنابراین، شرکت طراحی فضای سبز زمانی می تواند بهترین قیمت با بالاترین کیفیت را به مشتری ارایه دهد که خود تولیدکننده گل و گیاه و المان های محوطه سازی باشد.

از این رو گروه نادی علاوه بر محوطه سازی، خود تولید کننده و عرضه کننده گل و گیاه آپارتمانی و باغچه ای است. بنابراین تمامی گیاهان در کمترین قیمت و در بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

طراحی نقشه فضای سبز

با در اختیار داشتن مساحت پروژه و وضعیت جغرافیایی و سایر مسائل می تواند اقدام به محوطه سازی نمود. در این مرحله  می توان نحوه گل آرایی گل و گیاهانی که در نظر دارید و نیز المان های دیگر چون استخر، حوضچه، فواره، آبنما، نیمکت، بلوک های چوبی، آلاچیق و غیره را تعیین کنید.

در طراحی نقشه محوطه سازی در اقدسیه سیستم آبیاری نیز تعیین می شود. به این ترتیب تعیین می شود کدام قسمت ها نیاز به آبیاری قطره ای دارند. مشخص است که در قسمت هایی که چمن به کار رفته باید آبیاری به صورت فواره ای صورت بگیرد. اما در بخشی که درخت و گیاهان دیگر کاشته می شوند، معمولا نیازمند آبیاری قطره ای است.

طراحی فضای سبزی بهترین است که در آن آرایش گیاهان خلاقانه و مدرن باشد. طراحی فضای سبز اصلا به اندازه محیط بستگی ندارد. یک طراحی موفق، آن طراحی است که در کمترین فضاها نیز بتواند بهترین چشم انداز را بسازد.

بام سبز یا روف گاردن در اقدسیه

تا پیش از این تنها مکان برای طراحی فضای سبز محیط حیاط و باغچه یا بالکن ها و …بود. اما در متدهای جدید ساختمان سازی طراحی به صورتی است که امکان محوطه سازی در بام این ساختمان ها نیز امکان پذیر است. بنابراین با ایجاد روف گاردن مکانی چشم نواز و زیبا؛ این امکان است تا محیط خود را به سمت طبیعت سوق دهیم.

نگهداری از فضای سبز

 نگهداری فضای سبز در اقدسیه و سایر نقاط پس از اجرای آن بسیار پراهمیت است. باید به هر بخش از گیاهان توجه کرد. چرا که ممکن است به دلیل زاویه تابش خورشید در هر قسمت گیاهانی با نیازهای نوری و آبی متفاوتی کاشته شده باشند. پس حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما