• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

تیم متخصص نادی مفتخر است با ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه طراحی و اجرای فضای سبز و همچنین تولید و فروش گیاهان آپارتمانی و گل های زینتی در خدمت دوستاران طبیعت و زیبایی باشد.

طراحی و اجرای اختصاصی فضای سبز:

این روزها بسیاری از افراد به منظور جبران دوری از طبیعت بکر و محیط آرامش بخش به دنبال طراحی و محوطه سازی در محل سکونت خود می باشند. نکته ای که در این مورد باید بدانید آن است که ساخت یک فضای سبز ایده آل و استاندارد یک کار بسیار جدی بوده و نیازمند نکات مهندسی بسیاری می باشد.  چرا که انتخاب پوشش گیاهی مناسب با توجه به شرایط آب و هوایی، وضعیت استقرار ساختمان و مشخص نمودن نقاط سایه و آفتابی مکان، نحوه چینش المان ها و انتخاب طیف رنگی گل ها در بزرگ دیده شدن محیط، سیستم زهکشی، نورپردازی، مدیریت و برنامه زمان بندی و … نیازمند افراد متخصص و زبده در این زمینه می باشد.

landscape
طراحی فضای سبز ویلا

بنابراین نكته بسیار مهم در طراحی فضای سبز گزینش گیاهانی است كه بتوانند بیشترین كارایی ممكن را با حداقل نیاز به نگهداری ارائه دهند. لذا مهندسین و مشاورین زبده و متبحر ما در مجموعه باغ و گل نادی مفتخر به اجرای دکوراسیون فضای باغ، باغچه پاسیو، تراس و بام سبز در سبک های مختلف می باشد.

نمایی از حوض شیک و آبراهه

بررسی های اولیه:

متخصصین ما در ابتدا به منظور بررسی ویژگی های همچون شکل زمین، اندازه‌ها،زوایا و توپوگرافی آن به مکان موردنظر مراجعه می نمایند و سمت تابش آفتاب، سایه ساختمان، جهت وزش باد، دیوارهای اطراف ساختمان، ویژگی‌های بصری مانند نقطه، فرم، رنگ و بافت، زاویه دید از پنجره ملک، نیاز مند به عملیات خاکبرداری، تعیین المان های مناسب و چینش آنها متناسب با سبک و سیاق مشتری تعیین می گردد.

نمایی ساده و شیک محوطه سازی

نورپردازی:

از جمله نکات بسیار مهم در طراحی فضای سبز نورپردازی فضای سبز می باشد. چرا که علاوه بر زیبایی از نظر امنیتی هم بسیار مهم می باشد. از این رو گروه مشاوره و طراحی نادی با یک نورپردازی اصولی، استاندارد و کارآمد با ایجاد یک منبع نور مناسب در محوطه بیشترین فضای ممکنه را روشن می کنند.

آبنما

طراحی ۳ بعدی قبل از اجرا:

قبل از اجرای محوطه سازی تصاویر سه بعدی از پروژه در دست اجرا رونمایی می گردد تا مشتریان عزیز با نحو اجرا و کار آشنا شوند. لذا چنانچه تمایل به تغییر و اعمال نظر خود را دارند در همان ابتدا با دیدی باز نظرات خود را بیان نمایید و با تیپ خاطر کار را به مجموعه گل و گیاه نادی بسپارند.

تصویر 3 بعدی از طراحی فضای سبز
تماس با ما