گلدان شیک
گلدان سالسیک

معرفی تولیدات ادوات گروه نادی

مجموعه باغ و گل نادی مفتخر به تولید انواع فلاور باکس ها و گلدان ها با مرغوب ترین کیفیت و زیباترین طراحی می باشد که به دلیل این عوامل عمده خریداران محصولات ما مجتمع های لوکس، هتل ها، رستوران ها و … می باشد.

گلدان
مجموعه گلدان های نادی

مکان های مورد استفاده

از این فلاور باکس ها می توان در طراحی سبز داخلی و خارجی ساختمان به خوبی بهره برد.

امروزه به دلیل کمبود محدودیت های فضایی بستر بام خانه ها مکان بسیار مناسبی برای ایجاد فضای سبز در ساختمان ها می باشد که علاوه بر ایجاد یک مکان دنج ، زیبا و آرامش بخش ارزش ساختمان را بالا ببرد؛ چرا که امروزه وجود روف گاردن (بام سبز) یک مزیت بسیار مثبت و ایده آل برای ساختمان ها به شمار می رود.

لذا با کمک فلاور باکس های تولید شده  و همچنین گلدان های بسیار مجلل و مرغوب تولیدی این مجموعه می توان یک نمای بسیار لاکچری در داخل ساختمان و بیرون آن ایجاد نمود.

از طرفی به دلیل سبک بودن گلدان ها و فلاور باکس ها می توان به آسانی چیدمان روف گاردن و فضای سبز در هر جای دیگری را به آسانی تغییر داد.

جعبه گل
فلاور باکس مرکب

سیستم زهکشی

جنس عمده فلاور باکس ها چوبی می باشد و دارای سیستم زهکشی مناسب بوده تا از نظر زهکشی مشکلی را برای عزیزان ایجاد ننماید؛ همچنین گلدان های تولید شده نادی در طرح ها و جنس های مختلف از جمله پی وی سی، چوبی، سرامیکی، پلاستیک، سفال و …. مطابق با هر نوع سلیقه و معیار قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

دیوار سبز
فلاورباکس در آشپزخانه

جهت خرید و سفارش اینجا را کلیک کنید