گل رز قرمز:

گل رز قرمز نمادین عشق پاک و منعکس کننده زیبایی و کمال است. کلا گلهای قرمز رنگ برای روابط عاشقانه مستحکم انتخاب می گردد. در مراسم خواستگاری و یا هنگام هدیه به نامزد خود گل قرمز را فراموش نکنید. از این رو زیباترین راه برای نشان دادن و نثار عشق و  علاقه  گل رز قرمز می باشد.

گل رز صورتی:

گل رز صورتی شاخص تحسین، ملایمت، لطافت، عزت، ظرافت، بی گناهی، و شادی است. شکوفه های گل رز صورتی نماد شادی است. گل رز صورتی یک انتخاب زیرکانه و شایسته و زیبا برای خانم های جوان و دختران می باشد و می تواند شروع کننده بسیار مناسب برای یک ارتباط عاشقانه و عاطفی باشد. همچنین برای تشویق نزدیک ترین دوستانتان می توانید گل رز صورتی هدیه بدهید.

گل رز زرد:

 گل رز زرد به عنوان نماد دوستی، شادی و خوشحالی شناخته شده است. گل رز زرد باعث ایجاد احساسات گرم و شادی می شود. گل رز زرد بر خلاف رنگ های دیگر گل رز بیانگر احساسات گرم عاشقانه نمی باشد و بیشتر به منظور شاد کردن هدیه داده می شود.

گل رز سفید :

رنگ گل رز سفید، نماینده بی گناهی،پاکی، معنویت و جذابیت مطلق است. می توان گل رز سفید را برای همدردی نیز انتخاب نمود.

گل رز نارنجی:

گل رز نارنجی تحریک کننده شور و انرژی است. گل رز نارنجی بیان کننده شور و هیجان شما به فرد مقابل است. بنابراین از این گل برای بیان ابراز تمایلات شدید و افتخارات استفاده نمود.

گل رز بنفش :

گل رز بنفش کمرنگ  یک راهکار بسیار عالی و قشنگ برای بیان جمله زیبا “من عاشقت هستم” می باشد. اگر به عشق در نگاه اول اعتقاد دارید گل رز بنفش را انتخاب نمایید

roses
گلهای رز رنگارنگ

گل رز کرمی :

گل رز کرم نشان دهنده جذابیت و تفکر است.شما میتوانید گل رز کرم را با گل رز “صورتی” به شما کمک می کنند که دو پیام را در یک گروه بفرستید.

گل رز کاهویی:

گل رز هلندی سبز پیام آور شادی است و بیانگر زندگی،رشد فراوان و تجدید سازگار با زندگی، انرژی و جوانسازی است.

گل رز آبی:

گلهای آبی برای هر موقعیتی مناسب نمی باشد، گل رز آبی در طبیعت یافت نمیشوند و باید به طور مصنوعی رنگ شوند. گل رز آبی نماد رازآلودگی و عاشق نامعلوم است. اگر می خواهید در قالب یک عاشق بی نام و نشان ظاهر شوید گل رز آبی انتخاب اول شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *