درست است زمان زیادی را در سرویس بهداشتی و یا حمام سپری نمی کنیم اما محیطی هست که به کرار از آن استفاده می کنیم بنابراین رسیدگی و دکوراسیون آن می تواند خیلی وضعیت را بهتر و زیباتر نماید. قرار دادن گل طبیعی و گلدان های آپارتمانی در محیط حمام و سرویس بهداشتی باعث متمایز شدن و زیباتر شدن محیط می گردد. علاوه بر ان طراوت و تازگی به اطراف می بخشد.

حتی دوش بخار آب حمام می تواند دوستار خوب گیاه شما در حمام باشد. علاوه بر آن وجود گل و گیاه در حمام و سرویس بهداشتی باعث میشه نظافت و بهداشت این دو محیط اهمیت بیشتری پیدا کند. بنابراین با یک تغییر جزیی می توانید بهداشت و زیبایی را با هزینه بسیار اندک به ارمغان بیاورید.

حتما بارها تجربه کرده اید خیلی ها در کنار روشویی گل مصنوعی قرار داده اند اما شما می توانید با قرار دادن یک گلدان طبیعی شیک و زیبا آغازگر یک تحول باشید. حتما توجه نمایید اگر محیط سرویس بهداشتی و حمام شما نورگیر نیستند سراغ گل هایی بروید که به نور کمی نیاز دارند و نور لامپ حمام و سرویس برای آنها کفایت می کند.

سعی کنید اندازه گلدان تان را باتوجه به مساحت محیط و جایی که می خواهید گلدان را قرار دهید انتخاب نمایید. اگر از کثیفی و یا احتمال ریختن خاک گلدان شاکی می شوید می توانید سراغ باغ شیشه ای (تراریوم) بروید تا از کثیف شدن احتمالی جلوگیری نمایید.

اگر شما عزیزان  گل‌هایی دارید که در آب زنده می‌مانند، می‌توانید آنها را در ظرفی زیبا یا لیوان بر روی روشویی قرار دهید و کمی خاک ژله‌ای رنگی کنارشان پر کنید. گل پوتوس برای این کار انتخاب مناسبی است.

برای آنهایی که همیشه به دنبال متفاوت بودن هستند می توانید روزهایی که مهمان دارید چند شاخه گل زینتی در یک گلدان آب قرار دهید.

گیاهان مناسب سرویس بهداشتی و حمام

گل ها و گیاهانی که به نور کم احتیاج دارند برای حمام و دستشویی هایی که فاقد نور طبیعی هستند، بسیار مناسب می باشند. در زیر به چند نمونه از این گیاهان اشاره می شود:

  • گل آپارتمانی سرخس بوستون
  • گل آپارتمانی برگ عبایی
  • گل ارکیده
  • گیاه آپارتمانی عنکبوتی
  • گل پتوس

برای خرید هر یک از گل های بالا می توانید با مجموعه گل و گیاه نادی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *