نمایی از محوطه

چنانچه تصمیم به فضا سازی و زیبا سازی محوطه حیاط، باغ، ویلا و پشت بام خود را دارید توصیه می شود الگوهای مختلف بررسی و از مشاوره های مختلف بهره بردارید تا در آینده متحمل هزینه های گزاف نشوید.

در بحث محوطه سازی و فضای سبز حتما لازم است نکات استاندارد و ایمنی را رعایت فرمایید. به عنوان مثال حتما در ساخت استخر در محوطه لازم است نکات استاندارد و ضوابط لازم رعایت گردد. در طراحی فضای سبز و نحوه قرارگیری  و چینش المان ها حتما طراحی تخصصی صورت بگیرد.

شرایط آب و هوایی

در طراحی فضای سبز عامل آب و هوا جز یکی از عامل های تعیین کننده گونه های گیاهی مورد استفاده می باشد. چرا که هر نوع اقلیمی مناسب یکسری از گیاهان و پوشش گیاهی است. از این رو حتما نیاز است که در این زمینه مطالعه داشته باشید  یا از مشاوره های مجموعه نادی بهره بگیرید.

تخریب

ساختمان های فرسوده ای که در محل پروژه واقع شده اند و مستلزم تخریب هستند، باید توسط مهندسین اندازه گیری و صورت جلسه گردد.

پر کردن چاه خشک

چنانچه در محل پروژه اجرایی چاه فاضلاب و یا قنات های خشک وجود داشته باشد باید مراحل پرسازی اصولی آن صورت پزیرد. اگر عمق این چاه ها و قنات ها ۱۰ متر باشد باید از مصالحی همچون سنگ, خاک و شفته برای پر کردن آن کمک گرفت.

مسطح کردن

به منظور رسیدن به یک محوطه یکدست و یکنواخت لازم است  پستی و بلندی های موجود در محل را تصحیح و تراز نمود.

زهکشی محوطه

منظور از زهکشی کنترل سطح آب زیرزمینی تا یک حد مشخص, به بیان دیگر خارج کردن آب های مازاد ناشی از بارندگی و آبیاری.

اگر شما تمایل داشته باشید در حیاط ویلا، منزل، آپارتمان و …. یک محیط آرامش بخش، زیبا، مدرن و با کمترین هزینه داشته باشین می توانید با مشاورین مجموعه نادی تماس حاصل نمایید تا ضمن مشاوره رایگان به نتیجه دلخواه و رضایت بخشی برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *